Proprietary Trading

imagesProprietary Trading to forma współpracy między firmą zapewniającą kapitał tradingowy, niski poziom prowizji, w zamian oczekując określonego % od zysków generowanych przez tradera.

Jest to forma współpracy tradingowej, z której korzystam od 2007 roku. W przeciągu 4 lat współpracowałem jako trader zatrudniony w biurze Proprietary Trading. Po czym czasie, posiadając opracowane przez siebie, skuteczne strategie - postanowiłem rozwinąć się jako trader, a zarazem stworzyć markę która przede wszystkim cenić będzie traderów. W 2011 roku otworzyłem swoją własną grupę - RemoteDayTrader.pl. Jest to najstarsza, a zarazem największa grupa oferująca Remote Trading w Polsce. Dzięki prowadzeniu serwisu Day-Trader.pl, organizacji corocznego DayTrader Event, udało mi się ściągnać do Polski prezesów, zarządzających oraz przedstawicieli największych firm Proptradingowych oraz firm które wspierają Proprietary Trading na świecie. Przyznam szczerze, że jestem dumny z tego osiągnięcia - nikt wcześniej na polskim rynku tego nie dokonał. A obecnie wiele firm proptradingowych na naszym rynku, korzysta z efektów jakie przyniósł DayTrader Event :)

Wychodząc, z założenia, że wszystko co oferuje musi być przetestowane bezpośrednio przeze mnie - na realnych warunkach - oferta RemoteDayTrader.pl należy obecnie do najlepszych na rynku. Cieszy mnie to, że mogłem przecierać szlaki.

Postanowiłem w tym dziale przedstawić szereg artykułów oraz materiałów, które przez lata publikowałem na łamach serwisu, dotyczących branży proptradingowej. Jest to również miejsce gdzie możecie poznać specyfikę tradingu jako Remote Trader. Poniższa seria artykułów stanowić będzie zalążek wiedzy, która przyda się każdemu kto szuka możliwości rozwoju w tej branży. Uzyskasz tu odpowiedzi na pytania: na czym polega proptrading, na jakich rynkach masz szanse rozwoju, jak przygotowują się do sesji traderzy, na jakim sprzęcie trejdują, jakie łącze internetowe warto rozważyć i dużo więcej.

 

 

Partner tradingowy: RemoteDayTrade Group

Oficjalna strona: www.remotedaytrader.pl

 

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum