[Proptrading] RemoteDayTrader Group - daytrading na NYSE, NASDAQ, AMEX

imagesRemoteDayTrader Group - przez lata korzystałem z usług licznych firm proptradingowych. Na bazie doświadczenia, postanowiłem przy współpracy z jedną z najbardziej szanowanych firm, założyć własną grupę proptradingową - RemoteDayTrader Group. Jest to obecnie największa grupą oferująca Proptrading w Polsce. Dzięki temu trejduje na bardzo niskim poziomie prowizji. Oczywiście skupiamy się na amerykańskich giełdach akcji - NYSE, NASDAQ, AMEX.

 

 

 

Jeżeli pragniesz otworzyć rachunek proptradingowy z RemoteDayTrader Group - kliknij poniższy banner i rozpocznij proces (jeżeli chciałbyś uzyskać pomoc w otwarciu rachunku - poradnik krok po kroku jak wypełnić formularz - skontaktuj się Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">kontakt@day-trader.pl):


images

 

 


Firma Proptradingowa umożliwia trading jednosesyjny na spółkach notowanych na NYSE, NASDAQ oraz AMEX. Co ważne: trejdujemy bezpośrednio na rynku, a nie na instrumentach pochodnych CFD.

 

Wśród zalet otwarcia rachunku na szczególną uwagę zasługują:

 1. Bardzo atrakcyjny poziom opłat - stawki, których nie otrzymasz u żadnego regulowanego brokera. Stawki na poziomie od 0.00075$ dla osób bez historii tradingowej. Niższe stawki negocjowane dla osób, które posiadają już doświadczenia oraz dostarczą track record.

 2. Brak Pattern Day Trade Rule - czyli brak wymógu 25 000$ depozytu w przypadku kont, które spełniają założenia konta daytradingowego. Brak wymogu 25k$ jako depozyt wynika z faktu, że broker nie jest zarejestrowany bezpośrednio pod SEC (Securities and Exchange Commission). Firma wymaga performance bond - na poziomie minimalnie 3000$.

 3. ETB list - czyli lista spółek, na których możliwy jest trading na spadki. Przy tak olbrzmiej liczbie spółek notowanych na amerykańskich giełdach akcji, możliwość tradingu również na spadki daje traderowi znacznie więcej możliwości do zarobku.

 4. HTB list - czyli płatna lista spółek, na których możliwy jest trading na spadki. Nie zawsze wszystkie spółki mają możliwość grania na krótkie poprzez darmową listę ETB. W takim wypadku możliwe jest zamówienie z zewnętrznej firmy płatnych shortów.

 5. Profesjonalna platforma tradingowa - Sterling Trader - jedna z najbardziej profesjonalnych platform tradingowych w branży.

 6. Olbrzymia liczba routów: ECN, Dark Pools oraz Smart Routerów.

 7. Buying POWER - trader otrzymuje dodatkowy kapitał tradingowy, nawet na poziomie > 30-50 krotnym w stosunku do posiadanego performance bond.

 

 

Wśród wad, które charakteryzują brokera zwrócę uwagę na:

 1. Payout split - można to uznać zarówno jako wadę jak i zaletę. W związku z dodatkami: buying power oraz niskim poziomem prowizji - trader musi dzielić się zyskiem z firmą proptradingową. Standardowy podział wynosi 80/20. Czyli 80% dla tradera, 20% dla firmy.

 2. Lokalizacja - umowa podpisywana jest z firmą proptradingową, nie brokerem. Dlatego też, środki nie są chronione.

 3. Opłaty za dane giełdowe - traderzy traktowani są jako PRO. W związku czym stawki za dane giełdowe są na wyższym poziomie.

 4. Opłaty za platformę - pobierana jest również comiesięczna opłata za platformę.

 

Podsumowanie

Firma proptradingowa to według mnie najlepsza oferta dla bardzo aktywnych daytraderów. Osób, które generują duży wolumen dziennych obrotów. Jest to konto, które warto otworzyć jedynie w wypadku kiedy interesuje Cię daytrading na amerykańskich giełdach akcji.

Jako, ze od wielu lat buduje ten rynek w Polsce, mam świadomość tego, iż współpraca z firmami proptradingowymi w dużym mierze opiera się na zbudowanym zaufaniu wśród dotychczasowych traderów, jak i reputacji jaką ma na rynku.

 

 

Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego brokera!

Chciałbyś doradzić się wyboru konkretnego brokera? Wypełnij ankietę - dzięki temu otrzymasz konkretne porównanie ofert brokerów - dostosowane do Twoich założeń tradingowych.

 

 

Jeżeli pragniesz otworzyć rachunek proptradingowy z RemoteDayTrader Group - kliknij poniższy banner i rozpocznij proces (jeżeli chciałbyś uzyskać pomoc w otwarciu rachunku - poradnik krok po kroku jak wypełnić formularz - skontaktuj się Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">kontakt@day-trader.pl):

images

 

 

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum