Szukaj książki:

Pieniądze lubią zarabiać. Podręcznik skutecznego inwestora - Mark Shipman

Pieniądze lubią zarabiać. Podręcznik skutecznego inwestoraKup: Pieniądze lubią zarabiać. Podręcznik skutecznego inwestora
Autor: Mark Shipman
Cena: Sprawdź cenę!
Czas wysyłki: 24h
Wydawnictwo: Onepress 2010
Ilość stron: 216
 
Opis: W obliczu gwałtownych zmian, jakie w ciągu ostatnich lat zaszły na światowych giełdach, straciliśmy zaufanie do tego sposobu inwestowania - w obawie, że nasze ciężko zarobione pieniądze nie będą czuły się tam bezpiecznie. Jednak powodem paniki są często fałszywe lub mylące informacje. A przecież zrozumienie zasad funkcjonowania pieniądza i rynków finansowych oraz nauczenie się tego, jak można wykorzystać rynkowe trendy do pomnożenia swojego majątku, nie jest wcale takie skomplikowane.

Jeśli zatem oczekujesz rady profesjonalisty, jeśli masz ochotę naprawdę pomnożyć swoje pieniądze i wkroczyć w świat długoterminowych inwestycji, Mark Shipman proponuje Ci prosty, skuteczny system transakcyjny, który uwolni Cię od stresu związanego z grą na giełdzie. Odkryj tajemnice rynków finansowych i przetestuj wypróbowaną strategię inwestycyjną, która będzie wymagała od Ciebie nie więcej niż kilku minut pracy raz w tygodniu.