Szukaj książki:

Mała książeczka, która podbija rynek - Joel Greenblatt

Mała książeczka, która podbija rynekKup: Mała książeczka, która podbija rynek
Autor: Joel Greenblatt
Cena: 33,90zł + możliwość DARMOWEJ DOSTAWY
Czas wysyłki: 24h
Wydawnictwo: MT Biznes
Ilość stron: 176

Opis: Dwa lata w szkole biznesu nie nauczą Cię, jak podbić rynek. Dwie godziny spędzone z "Małą książeczką, która podbija rynek" owszem. Pozwól, by Joel Greenblatt, założyciel i wspólnik zarządzający Gotham Capital (osiągającego średnie roczne zyski na poziomie 40% od ponad dwudziestu lat) pokazał ci, że ''podbijanie rynku'' może być łatwe i proste.

"Mała książeczka, która podbija rynek" nie tylko określa podstawowe zasady pomyślnego inwestowania na giełdzie. Daje Ci coś więcej: ''magiczną formułę'', którą łatwo jest stosować, i która sprawia, że wykupywanie dobrych spółek po okazyjnych cenach staje się automatyczne. Chociaż formuła ta została dokładnie przetestowana i sprawdzona i stanowi oczywisty przełom w kręgach akademickich i zawodowych, ta zdroworozsądkowa metoda została w przekonujący sposób wyjaśniona przy pomocy wiedzy matematycznej na poziomie szóstej klasy i prostego języka, oraz z dużym poczuciem humoru. Czytelnicy dowiedzą się, jak korzystać z tej związanej z niskim ryzykiem metody, aby podbić rynek i z łatwością pokonać zawodowych menedżerów. Równocześnie, Czytelnicy nauczą się także, w jaki sposób patrzeć na giełdę. Dowiedzą się, dlaczego sukces wymyka się z rąk niemal wszystkim indywidualnym i zawodowym inwestorom, i dlaczego opisana tu formuła będzie nadal działać, nawet jeśli każdy ją pozna.

Nigdy nie jest za wcześnie - ani za późno - aby zacząć inwestować. Postępując krok po kroku według prostych wskazówek i stosując magiczną formułę, która została przejrzyście opisana i wyjaśniona, możesz osiągnąć niezwykłe długoterminowe wyniki inwestycyjne przy bardzo niskim poziomie ryzyka. Z "Małą książeczką, która podbija rynek" będziesz dokładnie wiedział, dokąd się udać i co robić - i nie zajmie Ci to nawet dużo czasu. Będziesz musiał tylko włożyć w to trochę wysiłku raz na kilka miesięcy.