Global BD Trading

images

Nazwa firmy: Global BD Trading
Oficjalna strona: www.global-bdtrading.pl
Mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt: ul. Wojewódzka 24/6, 40-026 Katowice

 

Historia firmy
: Global BD Trading firma tradingowo-szkoleniowa. Założona przez traderów dla traderów. Od 2010 roku szkolimy i zatrudniamy profesjonalnych traderów. Zrzeszamy traderów i inwestorów indywidualnych zapewniając im konkurencyjne warunki prowizyjne dotyczące handlu na amerykańskich oraz polskich rynkach finansowych. Celem Global BD Trading jest zaopatrzenie traderów w niezbędne narzędzia i umiejętności do osiągnięcia sukcesu na światowych rynkach finansowych. Oferujemy w pełni profesjonalne szkolenie przygotowywujące do zawodu tradera. Współpracujemy z największymi firmami tradingowymi na świecie. Dodatkowo firma prowadzi Consulting dla firm szukających możliwości pozyskania finansowania na rozwój własnej działalności.

Na jakich rynkach firma inwestuje: NYSE, NASDAQ, AMEX.

Proces rekrutacyjny: CV prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wybrane osoby zostaną zaproszone do biura na rozmowę kwalifikacyjną.

Wynagrodzenie: Oferujemy najlepsze wynagrodzenie prowizyjne w Polsce.

Szkolenia: Oferta szkoleniowa w Global BD Trading jest bardzo szeroka, cykliczne szkolenia to Profesjonalny Day Trader, Forex w Praktyce, Trading w Praktyce, Giełda w Praktyce i Analiza Techniczna w Praktyce. Wszystkie szkolenia odbywają się w formie warsztatów, osoby szkolone korzystają z biurowej infrastruktury Global BD Trading i analizują wykresy w czasie rzeczywistym. Dodatkowo Global BD Trading ma w swojej ofercie indywidualne warsztaty dla osób które poszukują wiedzy od doświadczonych traderów - w takim wypadku program warsztatów ustalany jest indywidualnie dla klienta z szczegółowym uwzględnieniem rynku na którym handluje.dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum