Szukaj książki:

e-book: Bogaty student

Kup: e-book: Bogaty student
Autor: Krzysztof Jaworski
Cena: Sprawdź cenę!
Czas wysyłki: Ok. 24 h. Wysyłką zajmuje się wydawnictwo Złote Myśli.
Wydawnictwo: Złote Myśli
Ilość stron: 94/ebook

Opis: Jak rozpocząć inwestowanie w trakcie studiów, wykorzystując m.in. kredyt studencki, i zapewnić sobie finanse na całe życie?
UWAGA! Jeśli jesteś studentem, to koniecznie przeczytaj do końca tę stronę. Jeśli będziesz nim w niedługim czasie – także przeczytaj. Natomiast jeżeli masz już ten etap w życiu za sobą, to przekaż adres tej strony studentom, których znasz. Będą Ci za to wdzięczni.
Skoro trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że albo jesteś ciekawy, czego też możesz się tutaj dowiedzieć, albo jesteś mocno zainteresowany swoją finansową przyszłością. Oczywiście może być też tak, że jedna opcja łączy się z drugą – w końcu one się wzajemnie nie wykluczają.

Już na samym wstępie mogę zapewnić Cię, że dowiesz się z tej publikacji między innymi:

- Jak wykorzystać prawdopodobnie największą szansę Twojego życia?
- Co zrobić, aby nie utracić tego skarbu?
- Wyrobisz sobie nawyki myślenia finansowego, które będą Ci pomagać przez całe życie!
- Docenisz znaczenie płynącego czasu w swoim życiu i nauczysz się go wykorzystywać.
- Jak bezpiecznie skorzystać z kredytu studenckiego i umiejętnie zainwestować te pieniądze?
- Poznasz sprawdzone przez autora w praktyce sposoby na inwestowanie.

Czy propozycja zarobienia minimum 40 000 zł przez okres studiów – bez wkładu własnego – jest dla Ciebie interesująca? Dzięki temu ebookowi dowiesz się, jak tego dokonać – i nie jest to, wbrew pozorom, takie skomplikowane. A przecież 40 000 zł to, wydawać by się mogło, olbrzymia kwota. Są oczywiście osoby, które tyle zarabiają miesięcznie, ale – umówmy się – dla przeciętnego studenta jest to duża suma!

Potraktuj tę propozycję jako pewnego rodzaju inwestycję. Inwestycję, która po pierwsze – poprowadzi Cię krok po kroku przez finanse, a po drugie – da Ci pewny start w „dorosłe” życie. A to już ogromna zaleta! Wyobraź sobie, że kończysz studia, mając na swoim koncie 40 000 zł wolnej gotówki. W o ile lepszej sytuacji stawia Cię to w stosunku do kogoś, kto kończy studia i nie ma absolutnie nic poza wiedzą, którą tam zdobył? Myślę, że potrafisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Gdzie w takim razie jest haczyk?

Tak naprawdę haczyk jest w ludzkim umyśle i lenistwie. Niewiele osób skorzysta z takiej propozycji, bo najzwyczajniej w świecie nie będzie im się chciało. Prawda jest taka, że pieniądze leżą na ulicy – trzeba się tylko po nie schylić i je podnieść. I – wbrew pozorom – nie jest to w tym wypadku metafora. Bo widzisz, gdy na świecie istnieją mechanizmy, które pozwalają generować większy zysk niż mamy zobowiązania, to inaczej tego nazwać nie można.

Ebook ten został napisany przez Krzysztofa Jaworskiego – w oparciu o jego własne doświadczenia. Nie jest to więc typowa sucha teoria, ale wiedza sprawdzona w praktyce – na własnym przykładzie. Autor sam z tego skorzystał (aktualnie posiada własną firmę) i chciałby, aby jak najwięcej osób skorzystało z tej szansy! Bo jest to niesamowita szansa, która później, w życiu dorosłym, może się już nie powtórzyć!Czy wiesz już, co zrobisz z tymi pieniędzmi?

Świetnym rozwiązaniem jest ciągłe inwestowanie, aby zapewnić sobie godziwą emeryturę. A może wolisz wydać te pieniądze na własne marzenia? Samochód, podróże do ciepłych krajów? Albo najzwyczajniej w świecie założysz własną działalność gospodarczą – tak jak zrobił to autor? Możliwości jest wiele. Tak naprawdę to Ty decydujesz o swoim życiu finansowym! I nie patrz na tego ebooka jak na informację o kredycie studenckim. Spójrz na niego jak na możliwości, które się za owym kredytem kryją. Będziesz zaskoczony tym, jak wiele dobrego potrafi przynieść życie!