Rozpocznij swoją karierę w tradingu!

ostc2

 

Blisko 10 lat temu, we wrześniu 2007 roku, rozpocząłem swoją przygodę z day tradingiem. Przygoda ta zamieniła się w pracę w biurze proptradingowym, by następnie zmienić to na trading na własny rachunek. Stał się on moim jednym przez lata źródłem dochodu, co sprawiało jeszcze większą satysfakcję :) Zapewne plułbym sobie w brodę gdybym nie spróbował, a w głowie miałbym myśli typu "A co by było gdyby....".

Polecam Ci byś nie miał również takich problemów i skorzystał z okazji jaka właśnie się pojawiła. Najstarsza firm typu Proprietary Trading na polskim rynku - OSTC Ltd (sp. z o.o.) oddział w Polsce, rozpoczęła właśnie proces rekrutacji. Może to właśnie ten moment, może to okazja byś się sprawdził i nadał nowy bieg swojemu życiu :) Szczerze polecam, bo nic nie sprawia takiej satysfakcji i nie daje poczucia wolności jak trading!

 

Dlaczego warto

W 2007 rozpocząłem pracę w biurze tradingowym. Nie był to OSTC, jednak zasada działania bardzo zbliżona. Trejdowałem od razu na koncie realnym, na amerykańskich giełdach akcji. Najlepsza szkoła życia, a w zasadzie tradingu. Dzięki temu, po 10 latach jestem gdzie jestem, nadal trading stanowi (może już nie jedyne), ale jedno z największych źródeł moich dochodów. Dużo zasługi w tym, że startowałem w okresie kiedy nie miałem życiowych zobowiązań, nie miałem nic na głowie. Mogłem się w pełni poświęcić tradingowi. Zaznaczę, żę tam gdzie startowałem nie otrzymywałem nawet podstawy, jedynie % z ugranych zysków. To był jeszcze większy kopniak do działania.

Uważam, że jeżeli kiedykolwiek w Twojej głowie przewinęła się myśl, że chciałbyś sprawdzić się na rynkach, próbuj. Jeżeli to Twoje marzenie i wiesz, że chcesz to robić - koniecznie aplikuj. Nie ma co się zastanawiać, takie decyzje to nieraz "life changer". Potwierdzi Ci to każdy z doświadczonych i zarabiających traderów, których poznasz w biurze tradingowym. Dzięki nim, Twój start może być jeszcze łatwiejszy - jeżeli oczywiście odpowiednio to wykorzystasz.OSTC rekrutuje

W trzech miastach - Poznaniu, Łodzi oraz Warszawie, rekrutację rozpoczyna firma OSTC. To jedna z najstarszych i największych firm na rynku europejskim. Jak startować to tylko ze sprawdzoną firmą, w której trejdują doświadczeni traderzy. Wiecie, największym plusem tego że zacząłem w biurze tradingowym, był fakt że otaczali mnie traderzy naprawdę żyjący z giełdy. To pokazywało mi jaki jest potencjał, jeżeli tylko bardzo mocno przyłożę się do pracy. Wiedziałem, że mam dwie opcje - iść w kierunku pracy w korporacjach lub coś co dawałoby większą wolność. A trading to właśnie zapewnia od pewnego etapu. Odpowiedź była prosta :)

 

Jak wygląda praca i trading w OSTC

Zapraszam Cię do wysłuchania wywiadu przeprowadzonego z traderem z warszawskiego biura OSTC. Znajdziesz tam odpowiedzi na wiele pytań :) Po wysłuchaniu śmiało klikaj w link do aplikacji poniżej. Życzę Ci powodzenia!
 

 

Jak aplikować

Proces jest bardzo prosty. Wejdź na poniższy link, odpowiedz na kilka pytań i oczekuj na kontakt ze strony OSTC. Uwierz mi, nie warto szukać wymówek czy powodów by spróbować później. W tym zawodzie może sprawdzić się każdy. Dużo zależy od Twojej determinacji i chęci do pracy. Warto się poświęcić by za kilka lat mieć naprawdę duży luz życiowy i być w sytuacji, w której praca to przyjemność, a nie smutny obowiązek :)

Aplikuj na stanowisko: Junior Trader w fimie OSTC.