Szkolenie - Geometria Rynku - Grudzień

imagesRynki ciągle ewoluują i stają się coraz trudniejsze. Powszechnie stosowane fale Elliota, stają się niewystarczające, a profesjonalni traderzy szukają nowych algorytmów sterujących handlem elektronicznym.

Rynki są zmienne i często niepowtarzalne. Łamią konwencje, które działały do tej pory. Naszym zadaniem jest dostosowanie się do panujących schematów na rynkach.

 

 

Szkolenie z zakresu symetrii ceny i czasu oraz elementy VSA (pobieżnie – temat oddzielnego szkolenia)

Oferta ta jest przygotowana dla osób dość dobrze zaznajomionych z rynkiem.

Szkolenie odbędzie się 10 i 11 grudnia w godzinach:

  • sobota 11 -18
  • niedziela 9-16


Miejsce : Warszawa, ul. Żwirki i Wigury ok. 500 od lotniska.

Zakładam możliwość przedłużenia czasu szkolenia, w zależności od ilości zadawanych pytań.Na życzenie uczestników, będzie taka możliwość w trakcie wykładów. W trakcie szkolenia omówienie funkcjonalności Wavetradera Bruce Gilmore.

Ogólny plan szkolenia i informacje :
Liczba osób : max 8

O mnie

Od ponad 17 lat jestem związany z rynkiem kapitałowym.
Pracowałem zawodowo na rynku kapitałowym. Od maklera przez maklera specjalistę na GPW, dalej dealera i zarządzającego funduszami w jednym z TFI.
Od ponad ośmiu lat inwestuję w futuresy na waluty, indeksy i towary na własny rachunek (bez innej pracy zawodowej).

U boku Bryce Gilmore ( jednego z najlepszych traderów stosujących metodologię opartą na geometrii ceny i czasu) poznałem zasady, jakimi kierują się traderzy operujący na rynku kontraktów opartych na indeksie SP500.

Jego Price Action Chronicles powstawały na moich oczach podczas analiz w czasie rzeczywistym. Zasady, jakimi posługują się traderzy na rynku instrumentów pochodnych odnoszą się do wszystkich rynków – w tym również polskiego.

http://geometriarynku.wordpress.com/

Oprócz geometrii ceny i czasu bardzo ważnym elementem w mojej całościowej koncepcji jest czytanie wolumenu na bazie Volumen Spread Analise.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod tym linkiem.