AT Day - Katowice

imagesStowarzyszenie Analityków Technicznych powstało dla Ciebie. Abyś mógł zobaczyć jak inni inwestorzy inwestują swoje oszczędności, jakie mają strategie, zarządzanie kapitałem czy też podejście do tego tematu.

Już 19 maja 2012 (sobota) zapraszamy Cię na cały dzień z Analizą Techniczną w Katowicach. Szkolenie jest niemal darmowe (pokrywasz tylko koszty logistyczne). Na zaproszenie Stowarzyszenia odpowiedzieli:
Tomasz Przybycień – specjalista od rynków akcji amerykańskich i metod opartych na czytaniu „taśmy”. Twórca serwisu http://www.day-trader.pl .
Paweł Napora - inwestor i twórca serwisu www.harmonictrading.pl , export w analizie czasu i harmonii na wykresie
Mieczysław Siudek profesjonalny daytrader , uczeń Bryca Gilmora, ekspert analizy czasu i ceny a w szczególności geometrii.

Szczegółowy plan szkolenia AT Day 19 maja (sobota):

1. – Czy rynki finansowe są manipulowane? Wprowadzenie do analizy wolumenu.
Traders Level Mieczysław Siudek (2h)

Mieczysław wprowadzi nas w meandry analizy wolumenu. Jak się okazuje analiza wolumenu to nie tylko wyższy słupek po wybiciu z klasycznej formacji AT. W Polsce nie ma za wielu ekspertów w w/w temacie więc tym bardziej zapraszamy.

2. Zaawansowana analiza czasu
Experts Level Paweł Napora (2h)

  • Metodologia
  • Ciągi liczb i współczynniki
  • Analiza przypadków z ostatniego okresu

Krótki przegląd analiz Pawła i każdy zauważy że, analiza czasu to jego konik. Poszukiwanie punktów zwrotnych z udziałem ciągów liczbowych i technik Ganna oraz innych „harmonicznych technik” jest jego chlebem powszednim.

3. Wykorzystanie głębi rynku w daytradingu na rynkach akcji
Experts Level Tomasz Przybycień (2h) 

  • Czym jest tape reading oraz w jaki sposób wykorzystywać go na platformie tradingowej.
  • Narzędzia wspomagające trading i ich wykorzystanie w trakcie sesji.
  • Przykłady zagrań sesyjnych (w formie video z tradingu live) z wyjaśnieniem.

Tomasza namawiam już od kilku miesięcy aby przybliżył swoje podejście do inwestowania na rynku i w końcu się udało. Ci z was którzy lubią szybkość w inwestowaniu to gwarantuję, że tutaj wszystko będzie szybkie.

Prowadzący:

Tomasz Przybycień –jego specjalność to giełdy amerykańskie - rynek akcji. Przede wszystkim korzysta z tego co można wyczytać z głębi rynku oraz informacji wynikających z okna TAS (przeprowadzonych transakcji). Twórca serwisu http://www.day-trader.pl

Paweł Napora - Obecny na rynki finansowym od 14 lat. Inwestuję od 10 lat, aktywnie od 3 lat. Moje główne rynki to kontrakty terminowe na indeksy a przede wszystkim kontrakty na WIG20. Reprezentuje nurt praw naturalnych wykorzystywanych w AT. Bardzo mocno biorę pod uwagę również analizę między rynkową. Prowadzę firmę doradczą i w jej ramach ramach współpracuję z Departamentem Zabezpieczeń i Ryzyka Towarowego w KGHM Polska S.A. Od roku prowadzę serwis poświęcony inwestowaniu na bazie harmonii czasu i ceny. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek.

Mieczysław Siudek - Od ponad 17 lat jestem związany z rynkiem kapitałowym. Pracowałem zawodowo na rynku kapitałowym. Od maklera przez maklera specjalistę na GPW, dalej dealera i zarządzającego funduszami w jednym z TFI.Od ponad ośmiu lat inwestuję w futuresy na waluty, indeksy i towary na własny rachunek (bez innej pracy zawodowej). U boku Bryce Gilmore ( 4 lata w jego tradig roomie) poznałem zasady, jakimi kierują się traderzy operujący na rynku kontraktów opartych na indeksie SP500. Jego Price Action Chronicles powstawały na moich oczach podczas analiz w czasie rzeczywistym ( w stenogramach mietek). Oprócz geometrii ceny i czasu bardzo ważnym elementem w mojej całościowej koncepcji jest czytanie wolumenu na bazie Volumen Spread Analise. Traktuję to jako dwa niezależne języki, którymi posługują się traderzy w celu porozumienia się poprzez platformę jaką jest wykres. Efekty moich analiz można znaleźć na blogu http://geometriarynku.wordpress.com/ Od tego roku rozpocząłem również działalność szkoleniową. Więcej na temat mojego podejścia do rynków można znaleźć tu: wstęp do szkolenia http://geometriarynkuszkolenia.wordpress.com/category/wstep-do-szkolenia/ i moja metoda :http://geometriarynkuszkolenia.wordpress.com/category/moja-metoda/

Więcej o projekcie na: satrf.org