Mistrzowie Rynku

imagesJeden z najlepszych w Europie traderów, prowadzi swój rachunek inwestycyjny o wartości 100.000 euro na żywo w swoim internetowym Tradingroomie (www.tradac-livetradingroom.de).

W 2011 roku podczas specjalnego pokazu zarobił 50.000 euro na swoim realnym rachunku tylko w jeden dzień. Co ważne, w pojedynczej transakcji przeciętnie ryzykował jedynie 600 euro.

Jeżeli chcesz nauczyć sie jak zarabiać tak duże pieniądze przy stosunkowo niskim ryzyku, musisz zobaczyć jak inwestuje w trakcie konferencji.

Birger Schäfermeier kupił swoje pierwsze akcje mając 14 lat i od tego czasu przez dwadzieścia lat działa aktywnie na międzynarodowych rynkach terminowych. Z biegiem czasu rozwinął nie tylko swoją filozofię handlu na giełdzie, lecz także został jednym z najbardziej znanych daytraderów w Europie. Od lat regularnie handluje na swoich Live-Tading- Events w Paryżu, Budapeszcie, Frankfurcie, jak również w Düsseldorfie i Mülheim, gdzie uwodzi liczną publiczność swoimi technikami tradingu. Jego książka „Sztuka skutecznego tradingu” stała się z biegiem czasu bazowym podręcznikiem niemieckiej społeczności graczy giełdowych.

Wielu z jego uczniów dopiero dzięki niemu zaczęło handlować akcjami z zyskiem. Nauczanie skutecznego tradingu stało się z czasem zawodem wykonywanym przez Schäfermeiera.

Założona przez niego Europejska Akademia Tradingu, edukuje graczy giełdowych, wspiera ich w dążeniu do bycia skutecznymi inwestorami. On sam wie, jak ważne jest posiadanie dobrego mentora, swego czasu powiedział: „Ja sam musiałem uczyć się niestety metodą prób i błędów, potrzebowałem aż sześciu lat, zanim zacząłem odnosić sukcesy”. Granie na giełdzie nie jest kwestią talentu, ale daje możliwość, taką jak dała Birgerowi Schäfermeierowi, stania się zawodem, którego można się nauczyć. Właśnie dlatego postawił sobie za cel utworzenie Europejskiej Akademii Tradingu, by pomagać zainteresowanym nowicjuszom i wytrawnym graczom w tym, jak wyuczyć się tej ciekawej profesji!

Oferta oraz zapisy na stronie: www.mistrzowierynku.pl