Trading Jam Session - Trading to nie tylko wykresy

TJS

 

19 listopada będę miał przyjemność opowiedzieć conieco na temat Daytradingu na amerykańskich giełdach akcji podczas #27 Trading Jam Session. O czym dokładniej opowiem oraz gdzie będzie to miało miejsce dowiesz się w tym poście.

 

Kto jest organizatorem
Organizatorem jest grupa Trading Jam Session, możecie ją znaleźć na Facebooku: Trading Jam Session.

Założenia ekipy, która postanowiła je organizować to "darmowe spotkania dla traderów w Warszawie, oparte o ideę social learningu". Czyli bardzo przyjemne założenie. Z całości z tego co zdążyłem zaobserwować zrodziła się duża  grupa osób, które co tydzień spotykają się na TJS. W przygotowaniu jest również Trading Roomu, w którym za jakiś czas będą wspólnie trejdować.

 

Temat: Daytrading na NYSE, NASDAQ, AMEX. Trading to nie tylko wykresy

Będzie oczywiście o daytradingu na NYSE, NASDAQ, AMEX. Postaram się przekazać moje podejście do tradingu, to jak zmieniało się to na przestrzeni lat odkąd trading stał się moim jedynym źródłem utrzymania. Będzie to część nie tylko o tradingu,  ale również o psychice, emocjach oraz pracy w biurze tradingowym (kiedyś jako pracownik, dziś jako indywidualny gracz).

W drugiej części zaprezentuje to co charakteryzuje mój trading, czyli Tape Reading, czytanie z taśmy. Będzie trochę zagrań, informacji na temat tego jak HFT wpływa na mój trading. Pokażę jedną z moich strategii tape readingowych.

 

Gdzie się to odbędzie

TJS będzie miał miejsce w Centrum Konferencyjne Wilcza na ul. Wilcza 9 od godziny 8:00 do 20:00. Moje wystąpienie będzie około godziny 12:00.

Zapraszam zainteresowanych nie tylko tym co będę mówił, ale również samym projektem TJS. :)