[Konferencja tradingowa] Ostatni dzień zapisów!

imagesO karierze w tradingu marzy wiele osób, ale nie każdy ma odwagę by spróbować na poważnie! Dołącz do grona tych, którzy się zdecydowali :)

Konferencja Tradingowa - Twój start w świecie daytradingu! Konferencją odbędzie się 18 kwietnia, w hotelu Qubus w Katowicach. Dzisiaj ostatni dzień przyjmowania zapisów!

Szczegóły i rejestracja: www.konferencjatradingowa.pl

 

 

 

 

 

Konferencja Tradingowa to projekt, skierowany do osób które pragną rozpocząć swoją przygodę na amerykańskich giełdach akcji: NYSE, NASDAQ, AMEX.

Pragniesz rozpocząć trading? A może już to robisz? Chciałbym zaproponować Ci coś innego niż wszędobylski Forex :) Zapraszam do świata amerykańskich giełd akcji NYSE, NASDAQ oraz AMEX. Te giełdy przyniosły mi stabilność oraz regularność w generowanych zyskach. Sądzę, że są to najlepsze giełdy do tradingu zarówno dla początkujących jak i doświadczonych traderów. Konferencja to doskonała okazja by:

  • dowiedzieć się jak rozpocząć trading na największych giełdach świata.
  • poznać doświadczonych daytraderów z mojej grupy tradingowej
  • zdobyć wiedzę, która umożliwi Ci łatwiejszy start
  • zmotywować się do działania i potraktować trading zawodowo!
  • poznać jedną z wykorzystywanych przeze mnie na codzień strategii daytradingowych


W programie m.in.:

  1. Zawód (Day)Trader
  2. Jak rozpocząć trading na NYSE, NASDAQ, AMEX
  3. Narzędzia wykorzystywane w daytradingu
  4. Budowanie strategii daytradingowej (niższe interwały)

 

Podczas konferencji opowiem bardzo dużo o tym jak wygląda praca daytradera oraz poznasz mój warsztat.Jak wyglądało na organizowanych przeze mnie edycjach DayTrader Event w poprzednich latach:W taki sposób przygotowane jest moje stanowisko pracy:

Tutaj znajdziesz przykładowe nagrania z moich sesji tradingowych:Szczegóły oraz rejestracja na oficjalnej stronie konferencji: http://www.konferencjatradingowa.pl


Serdecznie zapraszam,
Tomek Przybycień