[Odbierz 200 zł zniżki] Konferencja Profesjonalny Inwestor 2014

Serwis Day-Trader.pl ma przyjemność objąć patronatem medialnym konferencje Profesjonalny Inwestor - organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Dla wszystkich czytelników Day-Trader.pl przygotowana jest specjalna zniżka na udział w konferencji - o wielkości 200 zł. Wystarcz podać kod DAYTRADERSII podczas wypełniania formularza rejestracyjnego! Polecamy :) 

 

Konferencja Profesjonalny Inwestor, jako stały element w kalendarzu każdego inwestora, zbliża się wielkimi krokami. W poprzedniej edycji konferencji, we Władysławowie spotkało się prawie 400 inwestorów, aby poszerzać swoją wiedzę i poznawać praktyczne aspekty inwestowania.

Zgodnie z życzeniem uczestników konferencji organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz członków SII, wracamy do Zakopanego.

W tym roku jak zwykle postaraliśmy się, aby uczestnicy konferencji spotkali się z najlepszymi praktykami na rynku. Zaprosiliśmy nie tylko specjalistów, którzy są znani i cenieni wśród członków i sympatyków SII, ale także nowych gości, którzy zaprezentują nowe zagadnienia i tematy.

Na konferencji Profesjonalny Inwestor wykłady poprowadzą m.in.: Wojciech Białek, Paweł Szczepanik, Piotr Grela, Rafał Glinicki, Paweł Danielewicz, Paweł Biedrzycki, Paweł Szczepanik, Grzegorz Zalewski, Również po raz kolejny inwestorzy będą mieli okazję do spotkania się z czołowymi postaciami rynku kapitałowego – przedstawicielami najważniejszych instytucji – GPW SA, KDPW, KNF czy Ministerstwa Skarbu Państwa. Jak co roku, nie zabraknie dużej ilości wiedzy, praktyki i emocji, które tak bardzo charakteryzują konferencje organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Partnerami Organizacyjnymi Konferencji są GPW SA oraz KDPW.