"Rynek nie ma granic" – pierwszy w Polsce pokaz live tradingu

imagesJuż 5 października 2012 roku wszystkie oczy inwestorów w Polsce będą skupione w jednym miejscu. Tego dnia w Warszawie będzie miała miejsce III edycja konferencji "Mistrzowie Rynku" organizowana przez Akademię Inwestora i Stowarzyszenie Inwestorów indywidualnych. To bez wątpienia najbardziej praktyczna konferencja giełdowa roku.

Gościem specjalnym będzie Birger Schäfermeier – światowej klasy inwestor z ponad 20 letnim praktycznym doświadczeniem. Co zapowiada się naprawdę wyjątkowego w tegorocznej edycji „Mistrzów Rynku”? Birger Schäfermeier zaprezentuje inwestowanie na żywo, na realnym rachunku. Podczas spotkania będzie zarządzał kwotą 1.000.000 Euro na własnym rachunku.


Konferencja skierowana jest do inwestorów:

  • Nie mających dotychczas nic wspólnego z giełdą
  • Począktujących jak i zaawansowanych graczy


Co jest warte podkreślenia, wszystkie metody prezentowane podczas wystąpienia były testowane przez prelegenta na realnych transakcjach w przeszłości.

Czego nauczą się uczestnicy spotkania?

  • W jaki sposób spekulować opierając się na kursie otwarcia
  • W jaki sposób spekulować opierając się na wiadomościach podawanych przez media
  • W jaki sposób włączyć się w trend


To tylko część z całości programu dostępnego na stronie: http://www.mistrzowierynku.pl

Używając słów Birgera Schäfermeiera:

„Wiele osób mówi o giełdzie, tymczasem mało kto pokazuje, jak się na niej zarabia pieniądze – mówił. Poznaj rynek, ryzyko i samego siebie. Rynek nie ma granic. Może wzrastać w nieskończoność. Rynki są chaotyczne i nie ma w nich często nic logicznego. Nie ma praw rządzących rynkiem. Każdy moment na rynku jest zupełnie wyjątkowy. "

Szanowni Państwo z ogromnym zaszczytem zapraszamy na Pierwszy w Polsce pokaz Live Tradingu prowadzony przez jednego z najlepszych inwestorów na naszym globie. To absolutnie unikalna okazja do nauki i poznania sekretów prawdziwego mistrza inwestycji.

Wszystkie informacje dostępne są na http://www.mistrzowierynku.pl

Partnerem Strategicznym konferencji jest DOM MAKLERSKI BANKU OCHRONY ŚRODOWISKA.