[Narzędzia tradingowe] - Trade Ideas i OddsMaker w świetnej cenie tylko do 16 lutego

tipromo-702x336

 

Trade Ideas to skaner akcji z giełd amerykańskich, z którego korzystam od 2008 roku. Polecam go wszystkim, którzy aktywnie trejdują na giełdach NYSE, NASDAQ oraz AMEX. Tylko do 16 lutego obowiązuje promocja na rewelacyjną cenę na Trade Ideas, OddsMaker oraz AI Strategies. Łącznie ze specjalnym kodem ode mnie - daje to 55% zniżki

 

Trade Ideas to skaner akcji z giełd amerykańskich, z którego korzystam od 2008 roku. Polecam go wszystkim, którzy aktywnie trejdują na giełdach NYSE, NASDAQ oraz AMEX. Aktualnie obowiązuje świetna promocja świąteczna - dzięki niej można zaoszczędzić od 33$ do 363$ za Trade Ideas oraz OddsMaker. 

 

Aktualizacja - pojawiły się dodatkowe 2 promocje ograniczone czasowo

Specjalne promocje okresowe na Trade Ideas, OddsMaker / AI Strategies:

1. Wyprzedaż Walentynkowa - 30% zniżki pomiędzy 10 a 14 lutym. Użyj specjalnego kodu: LOVE

2. Wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta - 25% taniej na Trade Ideas oraz 35% na AI Strategies pomiędzy 10 a 16 lutym. Użyj specjalnego kodu: CHIEF

 

 

Trade Ideas + Oddsmaker + AI Strategies – 900$ taniej

Limitowana czasowo oferta na roczny dostęp do Trade Ideas, jednorazową opłatę za OddsMaker oraz nowy produkt AI Strategies w ramach OddsMakera - kończy się 16 lutego. Normalna cena za te produkty to 1988. Po 16 lutym cena ta pójdzie w górę. Ile? Tego nie wiem, ale ostatnio podwyżki były o więcej niż 25%. 

Jak otrzymać dodatkowy rabat za OddsMaker (1 razowa licencja) + Trade Ideas (dostęp roczny) + AI Strategies:

1. 1288 zamiast 1988$! – oszczędność 700$ – to jest standardowa oferta Trade Ideas (ważna do 16 lutego) dla wszystkich klientów

2. 1094$ zamiast 1988$! – oszczędność 900$ ze specjalnym kuponem, który masz poniżej. To specjalna oferta dla czytelników mojej strony!

 

Jak otrzymać zniżkę:

1. Odwiedź stronę Trade-Ideas: http://trade-ideas.com

2. Wybierz produkt:

- Roczny dostęp do Trade Ideas

- Stały dostęp do AI strategies

- Stały dostęp do OddsMaker 

- Godzinny trening 1 do 1

3. Wykorzystaj przy zakupie kupon: 15BEDAYTRADERPL15% zniżka na Trade Ideas, OddsMaker

Jeżeli nie chcesz wydawać większej kwoty, a dopiero przetestować Trade Ideas lub OddsMaker mam dla Ciebie 15% zniżkę na pierwszy zakup. Dotyczy tylko 1 miesiąca opłaty dla Trade Ideas.

 

Jak otrzymasz 15% zniżkę:


1. Odwiedź stronę Trade-Ideas: http://trade-ideas.com

2. Wybierz produkt:

- AI Strategies oraz OddsMaker za $935 (normalna cena $1,100) 

- Roczny dostęp do Trade Ideas za $754,8 (normalna cena $888/rok)

- miesiąc dostępu do Trade Ideas za $84,15 (normalna cena $99/miesięcznie)

3. Wykorzystaj przy zakupie kupon: 15BEDAYTRADERPL

 

 

Do czego służy Trade Ideas

Trade-Ideas   to program, którego używam od lat celem przeszukiwanie w czasie rzeczywistym rynku w poszukiwaniu spółek spełniających moje kryteria. Program ten umożliwia dodanie własnych filtrów, które przeszukują wszystkie spółki notowane na giełdach amerykańskich wyświetlając wyniki z opóźnieniem od 100 ms do kilku sekund od zajścia określonego sygnału.

 

 

Po co Trade Ideas

Jeżeli jesteś aktywnym traderem, zapewne wiesz że ciężko jest przegląd blisko 8000 spółek każdego dnia. Program Trade Ideas zrobi to za Ciebie. Jest to skaner akcji w czasie rzeczywistym, w którym w prosty sposób przygotowujesz odpowiednie filtry, które przeszukają cały rynek w celu znalezienia interesujących Cię wydarzeń na spółce. Dzięki temu już po kilkudziesięciu milisekundach wiesz gdzie interesująca Cię sytuacja miała miejsce. Jest to naprawdę wielka przewaga nad innymi graczami - pamiętaj w tradingu liczy się nieraz każda sekunda. 

 

Trade Ideas w praktyce

W poniższym nagraniu wyjaśniam jak działa Trade Ideas, jakiego rodzaju filtry oferuje oraz jak dodać przykładowe alerty. Jest to naprawdę potężne narzędzie, którego miesięczny koszt zwraca się tak naprawdę po jednej drobnej transakcji.

 

 

{youtube}XMxnx1QsPiw{/youtube}

 

 
 

Jeżeli masz pytania dotyczące Trade Ideas napisz w komentarzu poniżej.