Szukaj książki:

Giełdowe giganty. Jak przygotowują się, rosną, osiągają szczyt i zarabiają dla ciebie fortunę

Giełdowe giganty. Jak przygotowują się, rosną, osiągają szczyt i zarabiają dla ciebie fortunęKup: Giełdowe giganty. Jak przygotowują się, rosną, osiągają szczyt i zarabiają dla ciebie fortunę
Autor: John Boik
Cena: Sprawdź cenę!
Czas wysyłki: 24h
Wydawnictwo: Wolters Kluwer 2010
Ilość stron: 212

Opis: Książka "Giełdowe giganty" uczy, jak kupować akcje o imponujących wynikach, kilkakrotnie zwiększające swoją wartość w krótkim czasie. Historyk i badacz giełdy papierów wartościowych John Boik prowadzi czytelników przez cykl życiowy takich akcji: od przygotowania poprzez wspinaczkę aż na sam szczyt. Opierając się na danych giełdowych od roku 1890, określa warunki umożliwiające zaistnienie takich akcji oraz pokazuje, jak rozpoznać duże trendy zwyżkowe sygnalizujące ich nadejście.

Książka oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do:
- znalezienia akcji gigantów i ich zakupu w odpowiednim momencie,
- rozpoznawania punktu osiągania szczytu przez te akcje,
- wyboru momentu ich sprzedaży, tak aby zrealizować maksymalny zysk,
- ćwiczenia cierpliwości - bardzo istotnej w inwestowaniu,
- wyszukiwania przyszłych gigantów w sposób, w jaki robią to zawodowi inwestorzy.

Książka jest przystępnie napisana i urozmaicona studiami przypadków słynnych gigantów giełdowych, od Apple poprzez Yahoo! po AOL. Czytelnik dowie się, jak akcje te przygotowywały się do wspinaczek notowań i według jakiego modelu kształtował się ich kurs wraz ze zmianami na rynku. Dzięki tej wiedzy będzie trafnie rozpoznawał przyszłe źródła zysku.