6. Podatki, formy działalności

Osoby, które planują współpracę z firmą proptradingową mają kilka możliwości rozliczania się z podatków. Oczywiście wszystko uzależnione jest od tego, czy pracować będą w biurze tradingowym czy jako trader zdalny na własne ryzyko.

  1. Trading w  biurze: w tym przypadku zazwyczaj proponowana jest umowa o dzieło/zlecenie. Część firm wymaga otwarcia własnej działalności gospodarczej.
  2. Trading jako trader zdalny. Tutaj mamy dwie możliwości: rozliczanie comiesięcznych zysków płacąc zaliczki na podatek w US lub otwarcie własnej działalności gospodarczej.
    Przy otwarciu własnej działalności gospodarczej polecam kontakt z firmą TAX-NET S.A., która posiada doświadczenie z rozliczeń podatkowych dla traderów.

Partnerem Day-Trader.pl jest firma TAX-NET S.A., posiadająca doświadczenie w rozliczaniu dochodów uzyskiwanych z tradingu wśród graczy firm Proprietary Trading. Doświadczenie oraz wiedza pracowników firmy Tax-Net S.A. doprowadziła do rozpoczęcia współpracy na płaszczyźnie rozliczeń podatkowych.

Oferujemy 10% zniżkę na usługi firmy Tax-Net S.A. wszystkim naszym traderom, którzy pragnęliby otworzyć firmę w ramach działań tradingowych. Służymy również pomocą oraz udzielamy informacji odnośnie sposobu otwierania działalności gospodarczej skupionej na tradingu zdalnym. Przy kontakcie z firmą proszę powołać się na serwis Day-Trader.pl.

Działalność w przypadku graczy najlepiej otworzyć na PKD związane z pozostałymi usługami finansowymi. Od comiesięcznych zysków obliczamy odpowiedni podatek i wystawiamy fakturę na centralę firmy.

 dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum