Szukaj książki:

Sztuka inwestowania - Zenon Komar

Sztuka inwestowaniaKup: Sztuka inwestowania
Autor: Zenon Komar
Cena: Sprawdź cenę!
Czas wysyłki: 24h
Wydawnictwo: PRET 1994
Ilość stron: 292
 
Opis: Książka, którą dziś Państwu proponujemy jest poświęcona problematyce zarządzania kapitałem. Sukces każdej firmy zależy od umiejętności pomnażania kapitału, a jedyną skuteczną drogą do tego jest dobre inwestowanie. Umiejętność dobrego inwestowania jest nie lada sztuką. Stąd tytuł książki. Autor w sposób przejrzysty i zrozumiały omawia problemy, składające się na tę ważną i trudną tematykę. Zenon Komar używa stylu lekkiego. Nie unika żargonu stosowanego przez specjalistów-praktyków i dlatego książkę świetnie się czyta, mimo, że dotyczy ona trudnych kwestii.

Otrzymujecie Państwo książkę w wersji angielsko-polskiej. Nasze książki tak wydane uzyskały szeroką akceptację Czytelników. Dwujęzyczna wersja pozwala uczyć się angielskiego nazewnictwa pojęć, które współczesny, wykształcony człowiek zaangażowany w biznes musi znać i rozumieć. Autor sam przygotował tekst polski i angielski, dbając nie tylko o czystość przekładu, ale głównie o sens i jasność wywodu.
„Sztuka inwestowania” to dobra książka i bardzo potrzebna, a dziedzina, której dotyczy jest ciągle mało u nas znana. Jestem w pełni przekonany, że przyjmą Państwo dobrze tę książkę, a my wydając ją, przyczynimy się w jakimś stopniu do Waszych zawodowych sukcesów."
prof. dr hab. Jerzy Kalisiak

Książka wydana w 1994 roku. Książka jest nowa i napisana jest w wersji angielsko – polskiej