Szukaj książki:

Sztuka inwestowania - Paweł Perz

Sztuka inwestowaniaKup: Sztuka inwestowania
Autor: Paweł Perz
Cena: Sprawdź cenę!
Czas wysyłki: 5dni
Wydawnictwo: Wydawnictwo K.E. Liber sc 2008
Ilość stron: 210
 
Opis: Paweł Perz, na giełdzie inwestuje od 13 lat, początkowo na rynku polskim (akcje, kontrakty terminowe i opcje), od 3 lat również na rynkach zagranicznych (głównie NASDAQ, rzadziej CME, CBOT oraz FOREX). Analityk giełdowy, projektant automatycznych systemów transakcyjnych. Współpracuje z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie. Prowadzi działalność doradczą i konsultingową. Członek Polskiego Stowarzyszenia Ryzyka Finansowego. Autor licznych publikacji z zakresu zarządzania ryzykiem, strategii inwestycyjnych i bankowości. Absolwent studiów doktoranckich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania. Pracownik Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

"Sztuka inwestowania to napisany z pasją przewodnik giełdowy pozwalający początkującym graczom wejść na kolejne etapy wtajemniczenia. Autor w przejrzysty i ciekawy sposób tłumaczy meandry gry giełdowej i pomaga zbudować Czytelnikowi własną strategię inwestycyjną. Pozycja wyróżniająca się na polskim rynku. Polecam."
Arkadiusz Osiak, Prezes Zarządu Portalu Finansowego Money.pl

"Ciekawa propozycja zarówno dla początkujących inwestorów, jak i dla tych, którzy mają doświadczenie w inwestycjach na rynkach finansowych. Książka oferuje wiele cennych informacji, pozwalających zrozumieć mechanizmy działania rynków, jak i podstawy budowania właściwych strategii inwestycyjnych. Poruszając kwestię analizy technicznej, fundamentalnej, jak i elementy zarządzania kapitałem, daje możliwość zbudowania kompleksowej, wartościowej i efektywnej strategii inwestycyjnej."
Izabela Kozakiewicz, Dealer, X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

"Inwestowanie to praca, która wymaga przede wszystkim wiedzy. Książka zawiera wiele cennych informacji, niezbędnych przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Obok analizy technicznej i metod wyceny spółek, Czytelnik zapozna się z zasadami, stosowanymi w praktyce przez osoby, którym nieprzypadkowo udało się osiągnąć ponadprzeciętny wynik z inwestycji w papiery wartościowe. Warto nie tylko przeczytać, ale też głębiej zastanowić się nad wieloma problemami poruszonymi w tej książce, bo najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie."
Mirosław Ćwiek, Makler, Dom Maklerski Penetrator S.A.