Szukaj książki:

e-book: Praktyczne porady finansowe

Kup: e-book: Praktyczne porady finansowe
Autor: Tomasz Bar
Cena: Sprawdź cenę!
Czas wysyłki: Ok. 24 h. Wysyłką zajmuje się wydawnictwo Złote Myśli.
Wydawnictwo: Złote Myśli
Ilość stron: 178/ebook

Opis: Jak efektywnie zadbać o swoje finanse osobiste
Jak w ciągu zaledwie kilku godzin zdobyć więcej pieniędzy, dzięki wykorzystaniu praktycznych porad finansowych?

Pomyśl, jak dobrze jest skorzystać z pomocy i rady eksperta, gdy kupujesz na kredyt dom lub samochód inwestując dziesiątki, czy też setki tysięcy złotych. Jedna drobna porada może być w takim przypadku warta krocie! Ale nie musisz dokonywać tak dużych inwestycji, aby dużo zaoszczędzić, dzięki ebookowi „Praktyczne porady finansowe”.
Zawarta w poradniku wiedza na pewno niejednokrotnie bardzo Cię zaskoczy. Poza rozdziałami, których się spodziewasz, takimi jak:
- Kredyt ratalny – czy kredyt 0% oznacza zero kosztów?
- Kredyt samochodowy – jak wybrać atrakcyjną ofertę?
- Ubezpieczenie samochodu – na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty?

Jak zarobić na karcie kredytowej?

„Karta kredytowa otrzymana w promocji za 0 zł może stać się nawet źródłem dochodu. Jak to możliwe? Musimy najpierw mieć spełnione dwa warunki:

– oprócz wspomnianej promocji musimy przestrzegać terminu spłat karty, aby nie wypaść poza okres bezodsetkowy;

– wybrać kartę, która nie posiada dodatkowych, ukrytych opłat, np. pakiet bezpieczeństwa nie wliczony w standardową opłatę.

Jeśli te warunki są spełnione, możemy płacić naszą kartą wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, a nasze pieniądze leżą na rachunku osobistym. Możemy wówczas nawet założyć lokatę terminową, gdyż maksymalny okres bezodsetkowy w wielu kartach wynosi ok. 55 dni.

Zyskujemy na odsetkach, kartę spłacamy na czas i jeszcze zarabiamy. Nie są to duże kwoty – chodzi raczej o stworzenie sytuacji, w której karta kredytowa nie oznacza wysokich kosztów obsługi.” - pisze w swoim poradniku Tomasz Bar, specjalista w zarządzaniu finansami.

Autor jest byłym doradcą klienta. Pracował dla trzech instytucji finansowych, gdzie miał okazję poznać zarówno produkty finansowe, jak również zauważył, jak dużo rosterek mają ludzie w kwestii finansów osobistych. Dlatego m.in zdecydował się na napisanie tego ebooka. Pomoc innym jest głównym celem tej książki."Twoje finanse odetchną z ulgą..."

Najcenniejszym towarem XXI wieku jest informacja. To stwierdzenie dotyczy Twoich finansów prawdopodobnie bardziej niż czegokolwiek innego... Umiejętność właściwego wybrania ubezpieczenia, kredytu, czy też konta w internetowym banku pozwoli Ci zaoszczędzić duże kwoty i skorzystać z naprawdę wygodnych i dostosowanych do Ciebie rozwiązań.

Książka ta jest niezwykła również dlatego, że została napisana specjalnie dla Polaków. Znajdziesz w niej więc takie nazwy, jak mBank, Inteligo, SKOK i inne. Wiedza, którą dzięki niej zdobędziesz jest do zastosowania tu i teraz. Efekty zastosowania porad finansowych będą natychmiastowe.

Co jeszcze odkryje przed Tobą ta książka?

- Jak w pełni wykorzystać zalety konta bankowego, by oszczędzać czas i pieniądze?
- Dlaczego nie opłaca się płacić za samochód gotówką, nawet jeśli nią dysponujesz?
- Jak wybrać konto w internetowym banku i bezpiecznie go używać?
- Jak wybrać atrakcyjny kredyt samochodowy?
- Na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia samochodu?
- Jak refinansować kredyt hipnoteczny i płacić mniejsze raty?
- Jak oszczędzać, by zapewnić dziecku lepszy start w dorosłe życie?
- Jak wybrać ubezpieczenie na życie?
- Co warto wiedzieć o Biurze Informacji Kredytowej?