Dni otwarte Trade Ideas - 18-22 lipca

jazdaprobna

 

W dniach 18 do 22 lipca Trade Ideas, czyli skaner akcji z którego korzystam na co dzień, ma dni otwarte. W trakcie tych 5 dni masz możliwość skorzystania z Trade Ideas Premium (wraz z Artificial Intelligence) za jedyne 7.99$ zamiast 188$. Moim zdaniem to świetna cena, świetna możliwość na testy i ocenę czy Ci się przyda w tradingu. 

 

Przyłącz się do "Jazdy próbnej" Trade Ideas - która odbędzie się w dniach 18 do 22 lipca i otrzymać dostęp do Trade Ideas w rewelacyjnej cenie 7.99$.

Jeżeli jesteś stałym czytelnikiem mojej strony, to wiesz że Trade Ideas wykorzystuje w trakcie każdej sesji giełdowej. Dzięki skanerowi akcji mam na bieząco monitorowany rynek pod kątem przeszukiwania interesujących mnie setupów na spółkach. Nie wyobrażam sobie w inny sposób analizować stale blisko 8000 spółek.

Jednka normalna cena miesięcznego dostępu do Trade Ideas to 188$. W wersji Premium, czyli z ich nowym produktem Artificial Intelligence. W ciągu 5 dni będziesz miał możliwość przetestowania programu za niecałe 8$. Warto? Moim zdaniem jak najbardziej.


Zarezerwuj swoje miejsce i przetestuj: Trade Ideas Artificial Intelligence za 7.99$.

Jak działa Trade Ideas oraz na czym polega Artificial Intelligence "Holy" znajdziesz w poniższym video:


Dzięki temu otrzymasz dostęp do:

- Trade Ideas wraz Artificial Intelligence

- dostęp do Live Trading Roomu

- Webinary

 

Zarezerwuj swoje miejsce i przetestuj: Trade Ideas Artificial Intelligence za 7.99$.


Naprawdę warto!

Korzystam z Trade Ideas od 2007. Jest to jeden z niewielu produktów, które stale polecam wszystkim traderom, którzy do mnie piszą, na stronie. Po prostu jest to produkt warty swojej ceny, a spłaca się jedną udaną transakcją.

Na moim kanale na Youtube - PolishDayTrader znajdziesz wiele nagrań z sesji tradingowych. Większość zagrań jakie tam zobaczysz, to zagrania wykorzystujące sygnały które otrzymuje poprzez Trade Ideas.

Jeżeli program Ci się spodoba, skorzystaj ze zniżki jaką mam dla czytelników Day-Trader.pl: 30BEDAYTRADERPL i otrzymaj 30% zniżki na produkty Trade Ideas.

 
 

Jeżeli masz pytania dotyczące Trade Ideas napisz w komentarzu poniżej.