Lekcja #5: Praktyczne wykorzystanie routerów - część 2

lekcja5

Piąta lekcja z tradingu na amerykańskich giełdach akcji. W lekcji tej wyjaśniam jak praktycznie wykorzystywać routery w tradingu podczas pre/post marketu oraz w regularnych godzinach sesyjnych.  Nagrania dostępne są na grupie dyskusyjnej mojego kanału na Facebooku. Całość jest darmowa.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Lekcja #5: Praktyczne wykorzystanie routerów - część 2

Budowanie pewności siebie w tradingu

budowaniepewnoscsiebie

Budowanie pewności siebie w tradingu to bardzo ważne zadanie. Jeżeli wiesz dokładnie jakie są powody otwarcia, zamknięcia, dokładania do pozycji... dzięki temu budujesz własną pewność siebie. Dzięki zachowaniom z tego wynikającym wiesz co stoi za Twoim tradingiem i nie drży Ci ręka podczas otwierania pozycji.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Budowanie pewności siebie w tradingu

Lekcja #4: Wykorzystanie ECN, dark pools, smart routers - część 1

lekcaj4

Czwarta lekcja z tradingu na amerykańskich giełdach akcji. Tym razem wyjaśniam kwestie związane z ECN, dark pools, smart routers.  Nagrania dostępne są na grupie dyskusyjnej mojego kanału na Facebooku. Całość jest darmowa.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Lekcja #4: Wykorzystanie ECN, dark pools, smart routers - część 1

Proptrading - po odejściu z biura, część 3

prop3

Trzecia część na temat proptradingu. Odpowiadam o tym co robiłem po odjeściu z biura proptradingowego. Co skłoniło mnie do odejścia oraz co rozwijałem pod kątem tradingowym i biznesowym później :)

 

Add a comment

Czytaj więcej: Proptrading - po odejściu z biura, część 3

Lekcja #3: w jaki sposób analizuje wykresy, na co zwracam uwagę

3lekcja

Trzeci lekcja z tradingu na amerykańskich giełdach akcji. Wyjaśniam jak analizuje wykresy, co ma dla mnie znaczenie w tradingu. Nagrania dostępne są na grupie dyskusyjnej mojego kanału na Facebooku. Całość jest darmowa.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Lekcja #3: w jaki sposób analizuje wykresy, na co zwracam uwagę