Dlaczego już nie scalpuje

scalping

W 2016 postanowiłem mocno odejść od scalpingu. Trochę na temat powodów, tego ile zajęło mi to czasu, w jaki sposób pracowałem nad zmianą w graniu znajdziecie w dzisiejszym video. Polecam posłuchać szczególnie tym z Was, którzy planuję od dość aktywnego grania odejść :)

 

Add a comment

Czytaj więcej: Dlaczego już nie scalpuje

Big prints - znaczenie dużych zleceń na rynku

bp

W nagraniu opowiadam o wykorzystaniu Big prints w tradingu. Dlaczego mają one dla mnie znaczenie. Jak je odczytuje w momencie budowania się trendu jak i  w punktach zwrotnych.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Big prints - znaczenie dużych zleceń na rynku

Jak szukam spółek do tradingu

jakszukacW jaki sposób szukam spółek do tradingu na amerykańskich giełdach akcji. Opowiadam jak znaleźć stock in play z potencjałem, nawet gdy jeszcze za szczegółnie dużo na niej sie nie dzieje.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Jak szukam spółek do tradingu

Trading roomy, kursy, edukacja

kursszkoleniaDość spore zainteresowanie wzbudziły ostatnie filmy. Co mnie cieszy, ale również widzę problem. Chęć pójścia na skróty, przeskoczenia kilku leveli nauki u części z oglądających. Dlatego też krótkie nagranie o moim podejściu do szkoleń, kursów, trading roomów itd. .

 

Add a comment

Czytaj więcej: Trading roomy, kursy, edukacja

Od czego zacząć cz. 2 - trading na amerykańskich giełdach akcji

jakzaczacDruga część filmów - jak zacząć trading na amerykańskich giełdach akcji. Tym razem na temat rachunków do tradingu, stop loss, performance bond, sizing.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Od czego zacząć cz. 2 - trading na amerykańskich giełdach akcji