Pakiet VIP BossaFX w DM BOŚ S.A.

DM BOŚ przygotował dla swoich klientów specjalny pakiet usług VIP skierowany do najbardziej wymagających inwestorów. Użytkownikom platformy BossaFX nowa oferta Biura zapewni m.in. niższe spready i oprocentowanie wolnych środków na rachunku OTC. Klienci giełdowi zyskają również atrakcyjne stawki prowizji dotyczące rynku giełdowego.

Oferta pakietu VIP to także dodatkowe usługi wychodzące poza standard spreadu i oprocentowania. Klienci VIP DM BOŚ mogą korzystać m.in. z zamkniętych szkoleń, webinariów oraz indywidualnego coachingu programistycznego. W ramach pakietu Klienci zyskują również usługę Concierge zapewniającą dostęp do biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, rezerwacje miejsc w hotelach na całym świecie, bilety lotnicze i chartery. Wszystko to będzie dostępne z poziomu smartfona lub tabletu.

Warszawa, 22 listopada 2012 r. – Wdrożenie Pakietu VIP jest odpowiedzią Biura na rosnące zainteresowanie Klientów dywersyfikacją portfela w oparciu o różnorodne rynki. Przy obecnej koniunkturze rynkowej inwestorzy coraz częściej szukają nowych rozwiązań i narzędzi. Kompleksowa obsługa na wszystkich rynkach, jaką zapewnia nowy pakiet umożliwi im skorzystanie z szerokiej gamy usług, zapoznanie się z najnowszymi trendami oraz wsparcie Biura.

Od początku naszej działalności stawiamy na budowanie z Klientami trwałych relacji i prowadzenie ciągłego dialogu, który pozwala tworzyć innowacyjne produkty i usługi. Pakiet VIP w naszej ofercie ma umożliwić najbardziej wymagającym wśród naszych klientów natychmiastowy kontakt z pracownikiem biura, konsultacje z analitykiem czy dostęp do szerokiej gamy usług na preferencyjnych warunkachpodsumowuje Radosław Olszewski, Prezes DM BOŚ S.A.

Rozwój klientów i ich ciągła edukacja jest jednym z priorytetów działalności Biura. Dlatego Pakiet VIP to nie tylko atrakcyjne stawki, ale również cała paleta dodatkowych usług umożliwiających poszerzanie wiedzy o rynkach finansowych i ulepszanie swojej własnej strategii inwestycyjnej.

W ramach usługi DM BOŚ oferuje możliwość zorganizowania na prośbę klienta dedykowanego szkolenia z analitykami Biura czy też przeprowadzenie indywidualnego szkolenia z obsługi platformy, podstaw rynku czy analizy technicznej. Wszyscy użytkownicy pakietu otrzymają możliwość otwarcia wielu rachunków, zarówno na GPW jak i na FX oraz smartfona lub tablet zapewniające natychmiastowy dostęp do platform Biura poprzez aplikacje mobilne.

Warunki skorzystania z Pakietu VIP weryfikowane w cyklu miesięcznym to:

  • minimalne saldo na Rachunku lub Rachunkach prowadzonych przez DM w łącznej wysokości co najmniej 100 000 PLN w chwili składania o przystąpienie do pakietu VIP; lub
  • łączny obrót na wszystkich Rachunkach w wysokości co najmniej 100 lotów w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku


Szczegóły Pakietu VIP na: www.bossafx.pl

***

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A to wieloletni lider rynku kontraktów terminowych, nagradzany przez Prezesa GPW za największą aktywność na tym rynku. Jest jednym z najdłużej działających domów maklerskich w Polsce, które od lat plasuje się w czołówce rankingu najlepszych biur maklerskich (I miejsce wg „Forbes” na podstawie badań SII, 20012 i 2011). Posiada sieć 13 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zatrudnia ponad 200 specjalistów rynku finansowego, w tym ponad 50 maklerów papierów wartościowych, maklerów giełd towarowych i doradców inwestycyjnych.

DM BOŚ S.A. jako pierwszy w Polsce uruchomił obsługę rachunków inwestycyjnych przez Internet. Platforma inwestycyjna Biura - bossa.pl to jeden z najbardziej kompleksowych serwisów inwestycyjnych, wielokrotnie uznana przez magazyn „Forbes” za najlepszą w Polsce. W listopadzie 2009 r. DM BOŚ S.A., jako pierwszy na rynku bankowy dom maklerski, uruchomił platformę bossafx do obsługi transakcji na rynku forex.