Dlaczego już nie scalpuje

scalping

W 2016 postanowiłem mocno odejść od scalpingu. Trochę na temat powodów, tego ile zajęło mi to czasu, w jaki sposób pracowałem nad zmianą w graniu znajdziecie w dzisiejszym video. Polecam posłuchać szczególnie tym z Was, którzy planuję od dość aktywnego grania odejść :)

 

Add a comment

Czytaj więcej: Dlaczego już nie scalpuje

Big prints - znaczenie dużych zleceń na rynku

bp

W nagraniu opowiadam o wykorzystaniu Big prints w tradingu. Dlaczego mają one dla mnie znaczenie. Jak je odczytuje w momencie budowania się trendu jak i  w punktach zwrotnych.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Big prints - znaczenie dużych zleceń na rynku

Rozmowa z Łukaszem Czerniakiem - traderem, inwestorem

lukaszczerniakrozmowyRozmowa o tradingu, rozwoju i reinwestowaniu zysków z tradingu. O tym jaką zajawką jest trading i jak nieraz przesłania oczy.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Rozmowa z Łukaszem Czerniakiem - traderem, inwestorem

Rozmowy z traderami - wywiad z Michałem Wieją

michalwiejaRozmowa o trading na akcjach z Michałem Wieją, traderem oraz byłym zarządzający m w firmie proptradingowej. Michał na rynku obecny jest od 2008 roku, czyli niewiele krócej ode mnie. Aktualnie trejdujemy razem w jednym biurze, już na własne rachunki.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Rozmowy z traderami - wywiad z Michałem Wieją

Jak szukam spółek do tradingu

jakszukacW jaki sposób szukam spółek do tradingu na amerykańskich giełdach akcji. Opowiadam jak znaleźć stock in play z potencjałem, nawet gdy jeszcze za szczegółnie dużo na niej sie nie dzieje.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Jak szukam spółek do tradingu