4-8.09.17 - Tradingowy przegląd tygodnia

przeglad

 

W tym miesiącu mija dokładnie 10 lat odkąd trading stał się moim sposobem na życie i zarabianie. Także spodziewajcie się wkrótce pewnego podsumowania :)

Skrócony tydzień za nami. Dość fajne spółki w grze były. U mnie norma w ostatnim czasie to głównie trading na otwarciu i w ostatniej godzinie. No i rewelacja jeżeli chodzi o zmienność na kryptowalutach. Jeżeli jeszcze nie zainteresowałeś się tym rynkiem - czas najwyższy.

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów. Także moje spojrzenie na S&P 500. Dodatkowo dodaje kryptowaluty, które w tym roku pogrywam bardzo mocno. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

Spójrz również

Jeżeli jesteś aktywnym traderem, pamiętaj o codziennie publikowanej przeze mnie liście spółek:

1. Codziennie publikuje moje stockwatche - zwykle około 13:30. W najbliższych tygodniach stockwatche nie będą codziennie aktualizowane. Wszystko zależy od tego czy będę miał czas na trading bo u mnie wakacje w pełni.

S&P 500 

Warto spoglądać na kanał spadkowy na godzinówce. Na wyższych interwałach ograniczenia stale takie same.

 

sp080917h

 

brcd

 

sp180817h

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - ONS (notowana na NASDAQ). Wzrost w minionym tygodniu na poziomie 108.2%. 

 

ons

 

W zasadzie głównie momentum trading u mnie jak i gra pod odwrócenia. Dodatkowo dołożyłem conieco fundamentalnych zagrań. Poniżej kilka przykładowych spółek na których trejdowałem:

 

anf

 

anf

 

anf

 

anf

 

Ponownie dużo niepotwierdzonych newsów z Chin, które dość mocno trzepią kursem Bitcoina. Dzięki temu mamy również zmienność na altcoinach. Ponownie większe pozycje w altach. Dla zainteresowanych tradingiem na kryptowalutach, trejdować możesz na m.in.: Bitbay | BitMarket | BitFinex | Poloniex | Bittrex.

 

capr

    capr

capr

 

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top1

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem. Dla czytelników mam 15% zniżkę na skorzystanie z Trade Ideas. Polecam!
Sprawdź Trade-Ideas   + KOD: 15BEDAYTRADERPL |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam