19-23.09.16 - przegląd najmocniejszych spółek z giełd amerykańskich

1

 

Tydzień ok, chociaż po FED czuję pewien niedosyt. Mogłem mocniej to wykorzystać. Ale nie ma co narzekać, niejedna jeszcze będzie dobra okazja.

Miniony tydzień głównie skupiony na $VXX, $NUGT oraz $UVXY - do środy włącznie. Szczególnie przy zwiększonej zmienności. Indeks $VIX ponownie w rejonach 11-13$, więc i zmienności to aktualnie większej nie pomaga. Stąd też w czwartek i piątek mniej trejdowania było u mnie.

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów, a także spółek które trejdowałem. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

 

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - TBRA (notowana na NASDAQ). Zakończyła tydzień z 752,1% wzrostu. Na spółce ogłoszono przejęcie.

 

tbra

 

Poniżej kilka wykresów spółek, które trejdowałem w minionym tygodniu. Przede wszystkim VXX, UVXY, NUGT. W piątek dużo na TWTR i GPRO. Fajna konsolidacja na VXX i UVXY, warto obserwować wybicia. Wykresy:


 stem

 

stem

 

stem

 

stem

 

stem

 

stem

 

twtr

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem.
Sprawdź Trade-Ideas    |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam

 

 

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum