11-15.09.17 - Tradingowy przegląd tygodnia

przeglad

 

Fajny tydzień, dużo ciekawych spółek, szczególnie na otwarciu sesji. Chociaż w lunchu trafiły mi się i takie gdzie poszły dobre newsy i ruszyło mocniej. No i co ważne - 2500 wybiło na S&P 500. W tej chwili cel to moim zdaniem >2600. Tam dopiero będzie jakiś mocniejsz odwrót.

Również bardzo dużo działo się na kryptowalutach. Genialne longi z poziomów 3000$, gdzie spodziewałem się odbicia. Zapraszam do obserwacji moich wejść na tradingview.

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów. Także moje spojrzenie na S&P 500. Dodatkowo dodaje kryptowaluty, które w tym roku pogrywam bardzo mocno. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

Spójrz również

Jeżeli jesteś aktywnym traderem, pamiętaj o codziennie publikowanej przeze mnie liście spółek:

1. Codziennie publikuje moje stockwatche - zwykle około 13:30. W najbliższych tygodniach stockwatche nie będą codziennie aktualizowane. Wszystko zależy od tego czy będę miał czas na trading bo u mnie wakacje w pełni.

S&P 500 

2500 - dobiliśmy. Trochę to zajęło. Teraz sądzę, że będzie już w miarę stabilny up aż do ograniczeń na tygodniówce - czyli na ten moment >2600..

 

sp150917h

 

brcd

 

sp180817h

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - MRTX (notowana na NASDAQ). Wzrost w minionym tygodniu na poziomie 135,8%. 

 

mrtx

 

Dość ciekawy tydzień. Mogę rzec przekrojowo - zarówno na tanich spółkach jak i na tych droższych. Poniżej kilka wykresów, spółek na których trejdowałem:

 

anf

 

anf

 

anf

 

anf

 

anf

 

To był gorący tydzień na rynku kryptowalut. Dawno tak się nie podziało. Mimo mocnego spadku na BTC / a następnie dobrej odbitki... było dość dużo do grania na altcoinach. Mnóstwo powtarzalnych ruchów po 10-30% do wzięcia w krótkim czasie. Trejdować możesz na m.in.: Bitbay | BitMarket | BitFinex | Poloniex | Bittrex.

 

capr

    capr

 

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top1

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem. Dla czytelników mam 15% zniżkę na skorzystanie z Trade Ideas. Polecam!
Sprawdź Trade-Ideas   + KOD: 15BEDAYTRADERPL |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum