3-7.04.17 - Tradingowy przegląd tygodnia

przeglad

 

Ostatnie moje słowa "Czyżby coś wisiało w powietrzu" jakoś szybko poszły w niepamięć. Mocno się rynek trzyma. Ale co się odwlecze... :) 

Tymczasem na rynku coraz bliżej nowego seznowu wyników kwartalnych. Więc to co lubię najbardziej. Ostatnio mam coraz mniej transakcji, ale  za to te, które trejduje są skuteczniejsze. Więcej spokoju w graniu, szybko przekłada się na wyniki.

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów, a także spółek które trejdowałem. Także moje spojrzenie na S&P 500. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

Spójrz również

Jeżeli jesteś aktywnym traderem, pamiętaj o codziennie publikowanej przeze mnie liście spółek:

1. Codziennie publikuje moje stockwatche - zwykle około 13:30.

S&P 500 

Dalej moc na indeksie. Ograniczenia dość jasne na poniższych wykresach. W zasadzie pozostało czekać na wybicie w jedną lub w drugą. Wolumeny w ostatnich dniach dość niskie.

Poniżej S&P 500 na wykresie godzinowym, dziennym oraz tygodniowym:

 

sp070417h

 

brcd

 

brcd

 

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - CCCR (notowana na NASDAQ). Wzrost w minionym tygodniu na poziomie 136%.

 

cccr

 

Dodaje do swojego grania nieco droższe spółki, niż te które dotychczas trejdowałem. Arsenał grania się poszerzy, a zarazem planuje przełożyć to na dodatkową strategię która stanowić będzie nowy portfel. W miniony piątek dość ciekawie na spółkach "chiniolach". Zapewne związane to z spotkaniem prezydenta USA Trumpa z prezydentem Chin Xi Jinping. W zasadzie w ciemno na sympathy plays można było trejdować - mocne ruchy szczególnie na CCCR. Poniżej kilka spółek, na których trejdowałem.

 

cerc

cerc

 

cerc

 

cerc

cerc

 

cerc

 

cerc

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem. Dla czytelników mam 15% zniżkę na skorzystanie z Trade Ideas. Polecam!
Sprawdź Trade-Ideas   + KOD: 15BEDAYTRADERPL |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum