6-10.03.17 - Tradingowy przegląd tygodnia

przeglad

 

Po sześciu tygodniach wzrostów przyszła pora na drobną korektę. 2400 zadziałało psychologicznie, ale jakiejś głębokiej korekty nie było. To co 2500 za chwilę?  Przypominam, że w poniedziałek zmiana czasu w USA - przez 2 tygodnie sesja zaczyna się według polskiego czasu o 14:30.

U mnie dość irytujacy tydzień. Miałem problemy z platformą przez 2-3 sesje, co spowodowało że więcej nerwów i irytacji było niż dobrego grania. Ale w piątek już wszystko śmigało poprawnie, także od poniedziałku przynajmniej kłopot z platformą odpadnie. 

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów, a także spółek które trejdowałem. Także moje spojrzenie na S&P 500. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

Spójrz również

Jeżeli jesteś aktywnym traderem, pamiętaj o codziennie publikowanej przeze mnie liście spółek:

1. Codziennie publikuje moje stockwatche - zwykle około 13:30.

S&P 500 -> 2500

2400 zadziałało psychologicznie. Drobna korekta, dość jasne ograniczenia, które zaznaczyłem poniżej. Takiego planu się trzymam.

Poniżej S&P 500 na wykresie godzinowym, dziennym oraz tygodniowym:

 

sp100317h

 

brcd

 

brcd

 

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - CERC (notowana na NASDAQ). Wzrost w minionym tygodniu na poziomie 64,4%. Warto obserwować w poniedziałek powyżej 1.24$.

 

cerc

 

Mało było u mnie grania, dwa dni praktycznie wycięte z tradingu - bo miałem problemy z platformą. Także, odpuściłem granie mocno. Najgorzej gdy potencjalnie możesz stracić z winy innej niż własna. Jak platforma nie śmiga, lepiej sobie darować. Poniżej kilka spółek, na których trejdowałem. 

 

cerc

cerc

 

cerc

 

cerc

 

cerc

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem. Dla czytelników mam 15% zniżkę na skorzystanie z Trade Ideas. Polecam!
Sprawdź Trade-Ideas   + KOD: 15BEDAYTRADERPL |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum