6-10.02.17 - Tradingowy przegląd tygodnia

przeglad

 

Tydzień nie należał do najbardziej zabójczych jeżeli chodzi o zmienność. Pierwsze trzy sesje tygodnia były fajne, czwartkowa i piątkowa dość nudna. Ale pojawiło się kilka dobrych sygnałów, na których można było zarobić. 

Co ciekawe to fakt, że 95% moich zysków zostało zrealizowanych w pierwszych 45 minutach sesji. Może to nie ciekawostka, bo i takie mam plany na przyszłość by główne strategie oprzeć na pierwszej części sesji.

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów, a także spółek które trejdowałem. Także moje spojrzenie na S&P 500. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

Spójrz również

Jeżeli w minionym tygodniu nie zerkałeś na moją stronę, informuje że pojawiły się nowe artykuły:

1. Granie na spadki - Pump and Dump cz. 2

2. Bezmyślność "inwestorów" - SNAP.

3. Codziennie publikuje moje stockwatche - zwykle około 13:30.

S&P 500 -> 2500

S&P 500 powyżej 2300. W tej chwili kolejny kluczowy dla mnie punkt to 2330 -> 2370. Nie ma co się tutaj za dużo rozpisywać, w miarę wszystko wyraźnie zaznaczone na wykresach.

Poniżej S&P 500 na wykresie godzinowym, dziennym oraz tygodniowym:

 

sp100217h

 

brcd

 

brcd

 

Trade Ideas 20% taniej

Dużo z Was skorzystało w minionym tygodniu z Open House jaki oferował Trade Ideas - czyli skaner akcji z jakiego korzystam. Dla wszystkich jest do 14 lutego możliwość nabycia Trade Ideas z lepszą zniżką niż oferuje Wam na co dzień - 20%. Skorzysta z promo code: LOVEHOLLY pod tym linkiem: Trade Ideas 20% taniej. Dobra to tyle w kwestii informacyjnej.

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - KBSF (notowana na NASDAQ). Wzrost w minionym tygodniu na poziomie 175,2%.

kbsf

 

Ponownie głównie trejdowałem spólki poniżej 5$. Wśród tych publikujących wyniki kwartalne miało bardzo mało dobrych sygnałów. Więc i liczba transakcji na nich była znacznie ograniczona. Jak wspominałem we wstępie - głównie zarabiam w pierwszej godzinie tradingu. Nawet można powiedzieć, że w pierwszych 45 minutach. Na tej też godzinie skupiam się najbardziej przygotowując (lub otwierając pozycje) już w pre markecie. To jeden z moich celów, które mam zapisane na ten rok.

 

 

ceru

 ceru

 

ceru

 

ceru

 

ceru

 

ceru

ceru

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem. Dla czytelników mam 15% zniżkę na skorzystanie z Trade Ideas. Polecam!
Sprawdź Trade-Ideas   + KOD: 15BEDAYTRADERPL |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum