21-25.11.16 - Tradingowy przegląd minionego tygodnia

przeglad

 

Za nami skrócony tydzień, co nie znaczy, że obyło się bez dobrych do tradingu spółek. Na S&P 500 wolumen znacznie mniejszy. Ale...  nie przeszkodziło to S&P 500 wybić nowe historyczne szczyty. Na mizernym wolumenie, ale sądzę, że to nie ma znaczenia. Indeks trzyma się mocno. Czyżby 2300-2400 było realne? Dla mnie może być, im wyżej tym mocniej będzie (kiedyś) lecieć w dół.

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów, a także spółek które trejdowałem. Także moje spojrzenie na S&P 500. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

 

S&P 500 na nowych szczytach!

S&P 500 zakończył tydzień na historycznych szczytach. Sądzę, że i rejony 2280-2300 są jak najbardziej realne do zrealizowania jeszcze do końca roku. Ale wróżką nie jestem, gramy co da rynek.

Poniżej S&P 500 na wykresie godzinowym, dziennym oraz tygodniowym:

 

sp251116h

 

brcd

 

brcd

 

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - KALV (notowana na NASDAQ). Zakończyła tydzień z 1405,2% wzrostu. Jednak to nie do końca odpowiada rzeczywistości, gdyż było tam połączenie dwóch spółek. Jednak nawet mimo to, wzrosła dość znacznie. Na drugim miejscu uplasował się SKLN ze wzrostem 115.7%.

sino

sino

W minionym tygodniu trejdowałem przede wszystkim open i pump and dumpy w pierwszej godzinie sesji. Poza tym w drugiej grałem strategie pod odwrócenia/kontynuacji. W zasadzie grania nie było jakoś bardzo dużo. Z powodu skróconego tygodnia (Święto Dziękczynienia i Black Friday), stąd też obrotu na rynku było mniej.

 

sino

sino

 

sino

 

sino

 

sino

 

sino

 

sino

 

sino

 

sino

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem. Dla czytelnikó mam 15% zniżkę na skorzystanie z Trade Ideas. Polecam!
Sprawdź Trade-Ideas    |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam

 

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum