12-16.09.16 - przegląd najmocniejszych spółek z giełd amerykańskich

1

 

Powrót do normalnego już tradingu :) W minionym tygodniu trejdowałem głównie w pre markecie oraz pierwszej i ostatniej godzinie sesji. Poza tymi godzinami praktycznie nie przeprowadziłem żadnych transakcji. Nie było to dla mnie sensowne, za mało ciekawych ruchów i sygnałów.

Jak wspominałem na Evencie, w tym okresie ponownie spółki jak VXX, UVXY - będą u mnie na tapecie, po prostu dużo zmienności i wolumenu się tam przeniosło.

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów, a także spółek które trejdowałem. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

 

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - VTAE (notowana na NASDAQ). Zakończyła tydzień z 160,2% wzrostu. Na spółce ogłoszono przejęcie.

 

vtae

 

Poniżej kilka wykresów spółek, które trejdowałem w minionym tygodniu. VXX, UVXY przede wszystkim w pre markecie. Wykresy:


 stem

 

stem

 

stem

 

stem

 

stem

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem.
Sprawdź Trade-Ideas    |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam

 

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum